hakkimizda

Meşeli Restaurant

Otantik Türk Mutfağını deneyimleyebileceğiniz Restaurant Meşeli Restaurant’a, burada, sadece otantik, lezzetli Türk mutfağı sunduğumuz Ankara, Çankaya’da.

Uzmanlık alanımız kebaplarıyla ünlü ve hepsi rahat ve sıcak bir ortamda sunuluyor. Meşeli, mütevazı fiyatları korurken cömert kısımlar sunuyor.

Meşeli Restaurant’ta ızgara et ve deniz mahsulleri, özel olarak hazırlanmış ve marine edilmiş kesimler, geleneksel ve modern Akdeniz yemekleri ve birkaç dakika içinde pişirilen yerel ekmekler ile çok sayıda meze bulunmaktadır.

Personelimiz sizlere zarif misafirperverliğin hoş atmosferinde hizmet vermeyi taahhüt eder. Şeflerimiz size en taze etleri seçip, unutulmaz bir yemek sunmak için üretiyorlar. Taze pişmiş Pidelerin ve Lahmajoun’ların tadını çıkarın, daha sonra Meşeli’de bir fincan Türk Kahvesi eşliğinde damak tadınızı tatlandırın. Dahası, burada sadece başka bir müşteri olmadığınızı unutmayın, çünkü eşsiz iç tasarımımız, rahat yemek ayarlarımız ve güvenilir müşteri hizmetimizle birlikte, Türk Mutfağı seçimlerimizle beklentilerinizi aşmak değil, yalnızca beklentilerimizi aşmak bizim görevimizdir.

Memnuniyetle misafirimiz olarak ziyaretinizi bekliyoruz.