homesayfa

 

Meşeli Restaurant’a Hoş Geldiniz

antep exmesiBakmayın her söylenene, Ankara ilginç şehirdir. Bilmeyene ve istemeyene kendini göstermez, bilene tüm renklerini sunar. Meşeli Restaurant gibi.

Meşeli Restaurant, Ankara’nın en enteresan ve gözde mekanlarındandır. Bir apart otel’in altinda konuşlanmış olmakla birlikte hem bir sanat galerisi, hem de çok nezih bir mekanıdır. Çoğunlukla olgun yaş gurubuna hitap eden mekan aslında bir “ocakbasi diyecem ama degil” “luks bir restaurant diyecem ama o da degil” ikisinin arasinda olmakla birlikte Ankara Çankaya’nın ust meslek adamlarini misafir eden guzel bir mekan. Birçok ünlüyü burada görebilirsiniz.

 

Muadillerine göre bir tık daha pahalıdır; ama o müzik ve o ortama değer. Eger degerli bir misarinizi guzel bir ortamda agirlamak isterseniz veya deger verdiginiz bir arkadasinizi etkilemek isterseniz iste o yerin adresi Meşeli Restaurant.

 

Meşeli Restoran’da Ankara’nın tüm lezzetlerini harika bir atmosferde ve üst seviye bir hizmetle bir arada bulabilirsiniz. Restoranımızın menüsünde yemek kozde kasarli patlican mezekültürlerinin zenginliğini ve izlerini bulabilirsiniz. Şefimiz sizler için bu lezzetleri özenle çalıştı ve günün modern standartlarıyla sunuma hazırladı. Sizi Meşeli’de Ankara lezzetlerinin hiç bilmediğiniz örneklerini tatmaya davet ediyoruz