Meşeli Restaurant’a Hoş Geldiniz

kozde-kasarli-patlican-meze-tabak
kozde-kasarli-patlican-meze-tabak

Bakmayın her söylenene, Ankara ilginç şehirdir. Bilmeyene ve istemeyene kendini göstermez, bilene tüm renklerini sunar. Meşeli Restaurant gibi.

Meşeli Restaurant, Ankara’nın en enteresan ve gözde mekanlarındandır. Bir apart otel’in altinda konuşlanmış olmakla birlikte hem bir sanat galerisi, hem de çok nezih bir mekanıdır. Çoğunlukla olgun yaş gurubuna hitap eden mekan aslında bir “ocakbasi diyecem ama degil” “luks bir restaurant diyecem ama o da degil” ikisinin arasinda olmakla birlikte Ankara Çankaya’nın ust meslek adamlarini misafir eden guzel bir mekan. Birçok ünlüyü burada görebilirsiniz.

Muadillerine göre bir tık daha pahalıdır; ama o müzik ve o ortama değer. Eger degerli bir misarinizi guzel bir ortamda agirlamak isterseniz veya deger verdiginiz bir arkadasinizi etkilemek isterseniz iste o yerin adresi Meşeli Restaurant.

et-sote-ordov-meze-tabak
et-sote-ordov-meze-tabak

Meşeli Restoran’da Ankara’nın tüm lezzetlerini harika bir atmosferde ve üst seviye bir hizmetle bir arada bulabilirsiniz. Restoranımızın menüsünde yemek kozde kasarli patlican mezekültürlerinin zenginliğini ve izlerini bulabilirsiniz. Şefimiz sizler için bu lezzetleri özenle çalıştı ve günün modern standartlarıyla sunuma hazırladı. Sizi Meşeli’de Ankara lezzetlerinin hiç bilmediğiniz örneklerini tatmaya davet ediyoruz.

Restorantımızın günlük soğuk mezeleri! Mezeler taze günlük yapilir ve servise hazırdır

item1
Patlican Ezme Yogurtlu
item2
Amerikan Salatasi
item3
Antep Ezme Meze Tabak
item4
Haydari
item5
Kozde Kasarli Patlican Meze Tabak
item6
Humus
item7
Yogurtlu Semizotu
item8
Yogurlu Biber Domates